Co o mně říkají moji klienti?

Zkušenosti z první ruky

90 % klientů se mnou spolupracuje dlouhodobě.

Se spoluprací jsem spokojen. Vážím si snahu nalézat nové a další vylepšení naší propagace teamu ISmolik, a sledování nejnovějších trendů v online marketingu ať se jedná o PPC, kterou má na starost Michal Lysek, nebo sociální sítě a SEO.

Atan.cz

Marek Javorský

S panem Lyskem jsme začali se správou Google Ads a Skliku. Tržby rostly a proto jsme přidali Zboží.cz. Oceňuji profesionální přístup a možnost dohlížet na kampaně přes poskytnuté Data Studio.

Kovo-art.cz

Mario Lipovský

Obrátil jsem se na pana Lyska s prosbou o pomoc s marketingem na Google, Seznam a Heuréka. Pan Lysek se úkolu ihned zhostil a už během prvního měsíce jsme viděli velký posun. Počet konverzí z kampaní stále roste a vidím naši spolupráci jako velmi perspektivní. Spolupráce probíhá z mého pohledu velmi profesionálně a rychle. Oceňuji profesionální přístup, rychlost, ochotu a skvělé výsledky.

Odino.cz

Michal Svoboda

Michala Lyska mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online komerce napomáhá růstu našich hotelových projektů. Michal se nám již přes rok stará o PPC kampaně Google Ads zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics. Po dobrých zkušenostech jsme mu svěřili i další marketingové aktivity.

Mosaic House

Věra Františáková

Michala jsme oslovili, aby nám pomohl s nastavením a správou PPC kampaní a jejich profesionální optimalizací. Cílem tedy byla propagace příspěvků mnohem širšímu publiku lidí, než bylo doposud. Obdrželi jsme konkrétní doporučení na zlepšení výkonu. Uvědomili jsme si, že faktory jako responzivita, rychlost načítání stránky a absence dalších technických problémů jsou nezbytné pro úspěch našeho snažení. Pustili jsme se tak do úpravy našeho webu. Postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že postupně proměňujeme zbytečné vyhazování peněz na výdělečné reklamy v Google Ads či Skliku.

Tepelná Čerpadla Morava

Ing. Lukáš Duda