Co o mně říkají moji klienti?

Zkušenosti z první ruky

90 % klientů se mnou spolupracuje dlouhodobě.

Michal převzal správu PPC kampaní pro naše eshopy, které provozujeme v pěti jazykových mutacích. Velice rychle pochopil naše priority a začal doručovat výsledky. Na spolupráci s Michalem zejména oceňujeme, že používá přehledné nástroje, skrze které se svými klienty komunikuje a demonstruje jim výsledky své práce. Statistiky o nákladech na kampaně v jednotlivých zemích a získané tržby máme kdykoliv k dispozici. Michal pracuje rychle, nezávisle a bez zbytečných otázek rychle pochopí, co po něm chcete. Pro nás je to velice pohodlné, můžeme se totiž díky tomu soustředit na rozvoj našich eshopů v jiných oblastech, protože víme, že PPC máme v dobrých rukách.

VymalujSiSam.cz/sk/pl/de/com

David Vacek

Michal pro nás připravoval nezávislý audit našich ppc kampaní. Jeho znalosti a podrobnost auditu nás příjemně překvapila a otevřela nám nové obzory jak k ppc kampaním přistupovat. Oceňuji především profesionalitu a odbornost spolu s dodržováním všech vytyčených cílů a termínů. Michala mohu jen doporučit a těším se na naši další spolupráci.

FastCentrik

Libor Zůbek - Head of Marketing

S panem Lyskem jsme opět nastartovali reklamy PPC u Googlu s vědomím, že musíme udržet požadované PNO. To se nám již půl roku drží plnit. Odbornost pana Lyska se nedá odepřít a výsledky jsou leckdy nad očekávání. Nejvíce oceňuji znalosti v online marketingu. Stručné a přehledné měsíční reporty a komunikace k věci. Dokáže sám přijít s nápadem na zlepšení a doporučuje další tipy k vyladění optimalizace nebo měření.

Katalog.Ambra.cz

Roman Pitucha

Se spoluprací jsem spokojen. Vážím si snahu nalézat nové a další vylepšení naší propagace teamu ISmolik, a sledování nejnovějších trendů v online marketingu ať se jedná o PPC, kterou má na starost Michal Lysek, nebo sociální sítě a SEO.

Atan.cz

Marek Javorský

S panem Lyskem jsme začali se správou Google Ads a Skliku. Tržby rostly a proto jsme přidali Zboží.cz. Oceňuji profesionální přístup a možnost dohlížet na kampaně přes poskytnuté Data Studio.

Kovo-art.cz

Mario Lipovský

Michala Lyska mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online komerce napomáhá růstu našich hotelových projektů. Michal se nám již přes rok stará o PPC kampaně Google Ads zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics. Po dobrých zkušenostech jsme mu svěřili i další marketingové aktivity.

Mosaic House

Věra Františáková

Michala jsme oslovili, aby nám pomohl s nastavením a správou PPC kampaní a jejich profesionální optimalizací. Cílem tedy byla propagace příspěvků mnohem širšímu publiku lidí, než bylo doposud. Obdrželi jsme konkrétní doporučení na zlepšení výkonu. Uvědomili jsme si, že faktory jako responzivita, rychlost načítání stránky a absence dalších technických problémů jsou nezbytné pro úspěch našeho snažení. Pustili jsme se tak do úpravy našeho webu. Postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že postupně proměňujeme zbytečné vyhazování peněz na výdělečné reklamy v Google Ads či Skliku.

Tepelná Čerpadla Morava

Ing. Lukáš Duda

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.