Online marketér & PPC specialista


Jsem online marketér a specializuji se na výkonnostní reklamu v internetových vyhledávačích (Ads, Sklik), zbožových srovnávačích (Heureka, Zboží) a sociálních sítích (Facebook, LinkedIn). Obraty jsem zvýšil desítkám webů a e-shopů. Také mám zkušenosti s provozem vlastního internetového obchodu. Díky získanému know-how jsem schopen se postarat o vaše kampaně tak, aby opravdu fungovaly.

S čím Vám mohu pomoci?

Získání potenciálních zákazníků

Zvýšení prodeje

Strategické plánování

Jak Vám pomohu:

Audit

Omrknu, jestli jsou vaše kampaně nastaveny efektivně. Vypracuji audit s nedostatky a návrhy na zlepšení.

Zviditelnění ve vyhledávačích

Postarám se o správu a profesionální optimalizaci vašich PPC kampaní. Využívám nejaktuálnějších novinek Googlu a Skliku pro splnění vašich obchodních cílů.

Zbožové srovnávače

Se nacházejí na samém konci nákupního procesu. Zákazník už ví, co si chce koupit. Teď už mu jen zbývá vybrat nejlevnější eshop, nebo ten s nejvíce recenzema nebo i dobou dodání. I zde se správnou strategií a například pomoci biddingovéhou automatu dá dostat na první výsledky vyhledávání.

Sociální sítě

Nastavení kampaní jak výkonově, na konverze, tak brandově pro budování značky a vztahu se zákazníky.

měřitelnost výsledků

Hlavním benefitem online marketingu je jeho měřitelnost. Přesně víte, kolik Vás stojí přivést zákazníka na web, jaká je cena konverze a kolik za nákup utratil. Pomoci skriptů a Data Studia vám budu výsledky vizualizovat do přehledných tabulek, map a grafů.

E-commerce consulting

Probereme Vaší strategii od správně nastavených cílů po cenovou politiku a distribuci.

Reference

Michala Lyska mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online komerce napomáhá růstu našich hotelových projektů. Michal se nám již přes rok stará o PPC kampaně Google Ads zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics. Po dobrých zkušenostech jsme mu svěřili i kampaně na sociálních sítí.

Věra Františáková, Sales&Marketing Consultancy

Mosaic House , MOOo Apartments

Michala jsme oslovili, aby nám pomohl s nastavením sociálních sítí a správou PPC kampaní a jejich profesionální optimalizací. Cílem tedy byla propagace příspěvků mnohem širšímu publiku lidí, než bylo doposud. Obdrželi jsme konkrétní doporučení na zlepšení výkonu. Uvědomili jsme si, že faktory jako responzivita, rychlost načítání stránky a absence dalších technických problémů jsou nezbytné pro úspěch našeho snažení. Pustili jsme se tak do úpravy našeho webu. Postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že postupně proměňujeme zbytečné vyhazování peněz na výdělečné reklamy v Google Ads či Skliku.

Ing. Lukáš Duda, jednatel společnosti

Tepelná Čerpadla Morava

Obrátil jsem se na pana Lyska s prosbou o pomoc s marketingem na Google, Seznam a Heuréka. Pan Lysek se úkolu ihned zhostil a už během prvního měsíce jsme viděli velký posun. Počet konverzí z kampaní stále roste a vidím naši spolupráci jako velmi perspektivní.

Spolupráce probíhá z mého pohledu velmi profesionálně a rychle. Oceňuji profesionální přístup, rychlost, ochotu a skvělé výsledky.

Michal Svoboda

Odino.cz, jednatel společnosti

S panem Lyskem jsme začali se správou Google Ads a Skliku. Tržby rostly a proto jsme přidali Zboží.cz a Facebook. Oceňuji profesionální přístup a možnost dohlížet na kampaně přes poskytnuté Data Studio.

Mario Lipovský

Kovo-art.cz

Certifikace